Ziņojums Nr. 2034

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.11.03 06:11
GPS koordinātes: 24.11997, 57.0417
Apstiprināts: 2016.11.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve mežā pie laivu kooperatīva jaunciema gatvē 231.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Teritorija norādītajā vietā (Jaunciema gatvē ? mazdārziņi) ir sakopta.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629