Ziņojums Nr. 2021

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.10.29 09:10
GPS koordinātes: 23.95768, 56.95022 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2016.10.31
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.11.02
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti maisi ar, iespējams, celtniecības atkritumiem. Paldies!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Telefoniski tika saņemta informācija, ka maisi ir aizvakti un teritorija sakopta.

Rīgas meži
Valērijs Morozs
tālr.: 67012667
mob. tālr.: 26510928
e-pasts: valerijs.morozs@riga.lv