Ziņojums Nr. 2019

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.10.27
GPS koordinātes: 21.62354, 57.36654 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.11.02
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Notiek regulāra smilts izvešana bez atļaujas, meliorācijas sistēmas bojāšana, apkārtējàs akās udens līmenis krities

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ventspils RVP inspektori veica objekta apsekošanu un dokumentu kontroli. Visas darbības ir saskaņotas ar atbildīgajām institūcijām. Pārkāpumi netika konstatēti.