Ziņojums Nr. 2016

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.10.27
GPS koordinātes: 24.10914, 56.94727 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2016.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.11.01
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Jau vairàk kā 3 nedēļas šis Pēterbaznīcas stūris tiek izmantots par atkritumu novietni..

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informē, ka 28.10.2016. Sv. Pētera baznīcas pārvaldei tika izteikts lūgums nodrošināt baznīcas valdījumā esošo teritoriju sakopšanu ? savākt un izvest atkritumus un turpmāk uzturēt tos kārtībā. Inspekcija turpinās kontrolēt šo teritoriju. Piebilstam, ka šīs teritorijas pastiprinātu uzraudzību veica arī Rīgas pilsētas pašvaldības policija.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629
e-pasts: rdai@riga.lv
https://www.eriga.lv/