Ziņojums Nr. 2014

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.26 18:10
GPS koordinātes: 24.01052, 56.94523 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.20
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau 5 dienas stāv degusi miskaste! Iekšā stikli! Bīstami bērniem!!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00