Ziņojums Nr. 2013

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.26 15:10
GPS koordinātes: 24.07944, 56.85402 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.10.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.03
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Darām Jums zināmu, ka 2016.gada 27.oktobra iesniegums par atkritumu kaudzes veidošanos mežmalā Medemciems, Olaines pagasts, Olaines novads, tiek izskatīts.
Par Olaines novada Saistošo noteikumu Nr. 13, no 21.06.2011. “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Olaines novadā” un Olaines novada Saistošo noteikumu Nr.17, no 29.09.2010., “Olaines novada teritorijas un tajā esošo nekustamo īpašumu uzturēšanas noteikumi” nosacījumu neievērošanu tiek uzsākta administratīvā pārkāpumu lietvedība. Par tās rezultātiem Jums tiks paziņots atsevišķi.


Ar cieņu, pašvaldības policijas priekšnieks E.Siliņš