Ziņojums Nr. 2010

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.25 12:10
GPS koordinātes: 24.31005, 56.97473 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

vakar nekas šeit nebija - šodien milzu kaudze ar riepām.
atrodas berģos braucot gar zemes ceļu, kurš ved uz Juglas ezeru.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien! Atbildot uz ziņojumu Nr.2010 darām zināmu, ka 26.10.2016. atbildīgajām personām tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar termiņu pārkāpuma novēršanai.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629