Ziņojums Nr. 201

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2018.05.27 10:05
GPS koordinātes: 24.16478, 57.0687 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.05.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.31
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jauni mēsli. Bet arī iepriekšējie vel turpat.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Satīrīts. Rīgas meži 31.05.18.