Ziņojums Nr. 2009

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.25 12:10
GPS koordinātes: 24.31066, 56.97494 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2016.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

šodien 12:05 redzēju kā stevie un vīrietis izmet savus būvgružus no mašīnas. mašīnas nr GN-8855
ir arī bilde ar pašu mašīnu, bet šajā aplikācijā nevar piebienot bildes no telefona galerijas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr.2009, darām zināmu, ka 26.10.2016. Rīgas domes Administratīvā inspekcija atbilstoši savai kompetencei atbildīgajām personām sastādīja apskates protokolu par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar termiņu pārkāpuma novēršanai.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629