Ziņojums Nr. 2007

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.25 06:10
GPS koordinātes: 24.11786, 56.91402 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2016.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu lauks pie dižozola

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija apsekoja Bauskas ielu 108, Rīgā un konstatēja, ka minētā teritorija netiek uzturēta atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām, kā rezultātā noformēja apskates protokolu un brīdināja īpašnieku par nepieciešamību novērst konstatētos pārkāpumus.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629