Ziņojums Nr. 2003

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rundāles novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.24 08:10
GPS koordinātes: 24.09522, 56.41645 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2016.10.24
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.24
Atrisināts: 2016.11.14
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāstuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rundāles novada pašvaldības policija 11.11.2016. informē, ka zemes īpašnieks ir veicis ziņojumā norādītās teritorijas sakopšanu un tur izmesto atkritumu savākšanu.
Ar cieņu,

Indra Vecpūle
Valsts vides dienesta
Jelgavas reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas Piesārņojuma kontroles sektora vadītāja

Tālrunis: 63023228
E-pasts: indra.vecpule@jelgava.vvd.gov.lv