Ziņojums Nr. 2002

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2016.10.23
GPS koordinātes: 24.75474, 56.70972 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.01.03
Atrisināšanas ilgums: 10 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien!

Man tiešām ir jautājums, kas notiek Ogres tehnikumam pārvaldīšanā nodotajā mežā, kas atrodas Ķeguma novadā? Kas mežu piesārņo?

2016.gada 14.oktobrī nosūtīju vēstuli gan Izglītības un zinātnes ministrijai, gan Ķeguma novadam ar pievienotu fotogrāfiju, ka Ogres tehnikuma pedagogi un audzēkņi ir 2016.gada 28.septembrī mežā atrasto piegružojumu sakārtojuši.

2016.gada 24.oktobrī, apstiprināju Meža un medību saimniecības vadītājs Kārļa Rangas pieprasījumu pēc lielā konteinera, jo viņš ar audzēkņiem meža ir savācis vairāk 100 maisus ar piegružojumu.

Pārvaldot mežu, ir jācīnās gan ar meža izzagšanu, gan ar piesārņotājiem.

Ogres tehnikums būs pateicīgs, ja Ķeguma novada pašvaldības policija palīdzēs meža piesārņotājus atklāt.

Ar cieņu,

Ilze Brante,
Ogres tehnikuma direktore.