Ziņojums Nr. 2000

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.23 13:10
GPS koordinātes: 24.84053, 57.17678
Apstiprināts: 2016.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.05.10
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu urna pārpildīta atpūtas taku malā virs Gūtmaņalas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Sējas novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00