Ziņojums Nr. 1994

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.10.18 09:10
GPS koordinātes: 25.27228, 57.32906 +/- 28.0m
Apstiprināts: 2016.10.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.18
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

18.10.2016 12:45 Gaisa piesārņojums turpinās no vakardienas, gulēju pa nakti slikti jo sāpēja mugura un locītavas, kā arī bija apgrūtināta elpošana.Netīrais gaiss neveicina atveseļošanos.Ārsts norādīja, ka vairāk jāuzturas svaigā gaisā.Izejot ārā ieelpojot netīro gaisu uzreiz ir jāklepo jo piesārņojums kairina elpceļus.Nav iespējams uzturēties ārā nenodarot lielāku kaitējumu veselībaij.Bildēs ir redzama automašīnas virsbūve ar daļiņām, kas turpina tur krāties.Vēja virziens vēl aizvien ir tieši no emisijas avota.3 bilde.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.