Ziņojums Nr. 1993

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.10.17
GPS koordinātes: 25.27229, 57.32907 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.10.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.18
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17.10.2016 Kārtējo reizi gaiss ir piesārņots ar degšanas dūmugāzēm.Gaisā virmo sīkas daļiņas.Šādu gaisu ielpojot uzreiz jāklepo.Vēja virziens ir tāds, ka piesārņojumu nes tieši virsū no emisijas avota.Šādā veidā Veselībaij regulāri tiek nodarīts kaitējums un ir ierobežota rīcības brīvība, jo nav iespējams veikt iecerētās aktivitātes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.