Ziņojums Nr. 1990

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.16 13:10
GPS koordinātes: 24.17352, 56.9844 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.10.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.17
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāla izgāztuve 5.šķērslīnijā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr. 1990 darām zināmu, ka 19.10.2016. Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk ? Inspekcija) apsekoja teritoriju ziņotāja norādītajā vietā un konstatēja, ka nekustamais īpašums Čiekurkalna 5. šķērslīnijā 11, Rīgā netiek uzturēts atbilstoši Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasībām. Par konstatētajiem administratīvajiem pārkāpumiem pret atbildīgo personu Inspekcija uzsākusi lietvedību administratīvā pārkāpuma lietā.

Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629