Ziņojums Nr. 1985

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.16
GPS koordinātes: 24.03198, 56.81819 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2016.10.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.17
Atrisināts: 2016.11.04
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kads vakar vakara izmeta buvatkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Olaines pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00