Ziņojums Nr. 1982

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.16 09:10
GPS koordinātes: 24.23622, 56.90863 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.10.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.17
Atrisināts: 2016.11.04
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi meža vel joprojām nav savākti(pagājusi jau vairāki mēnesi), kāda jēga no Jūsu aplikācijas ja nekas nemainās?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Stopiņu pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00