Ziņojums Nr. 1981

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.16 06:10
GPS koordinātes: 24.11637, 56.89587 +/- 11.0m
Apstiprināts: 2016.10.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.17
Atrisināts: 2016.11.02
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tiek zāģēti koki.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien! Valsts meža dienestā tika izsniegts apliecinājums SIA’’Rīgas meži” Rīgas mežniecībai, kura veic sanitāro cirti atbilstoši Meža likumam. Neskaidrības gadījumā zvanīt VMD Babītes mežniecības Rīgas apgaitas mežzinei Ingunai Čaunai(mob. tel.20290430).