Ziņojums Nr. 1980

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.10.15
GPS koordinātes: 24.34002, 56.89343 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2016.10.17
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.17
Atrisināts: 2016.10.19
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien!
Mēģinājām jau vairākas reizes, bet pedējā laikā šādi dūmi ir novēroti regulāri. Mums tika skaidrots par sistēmas palaišanu, nepareizu lietošanu utt. Vai tomēr nevar veikt iekārtai apkopi, likt filtrus un ekspluatēt atbilstoši?
Paldies.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Attēlā redzamais uzņēmums nodarbojas ar malkas sagatavošanu un sava uzņēmuma apkurei kā kurināmo izmanto malku. Melno dūmu rašanās cēlonis: katla iekurināšanas pirmajā posmā līdz katla pilnīgai uzsilšanai, kā arī, ja kā kurināmo izmanto mitru malku var rasties melni dūmi. Valsts vides dienesta veikto pārbaužu laikā pārkāpumi netika konstatēti.