Ziņojums Nr. 198

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.05.26 17:05
GPS koordinātes: 23.6142, 56.95788
Apstiprināts: 2018.05.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.06.01
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iespējams, bija pārpildīts. Šobrīd var šķirot, bet blakus kaudze.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta