Ziņojums Nr. 1976

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.03.17 08:03
GPS koordinātes: 23.01773, 56.66303 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.03.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.03.18
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nobraukts dzīvnieks kādu gabalu uz lietuvas puses no šejienes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei AS "Latvijas valsts ceļi".

Informējam, ja autobraucējs vai gājējs pamana, ka uz autoceļa ir nobraukts dzīvnieks, viņam ir jāzvana uz AS “Latvijas valsts ceļi” diennakts bezmaksas informatīvo līniju +371 8000555 un jānodod šī informācija.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

AS "Latvijas valsts ceļi" sniegtā informācija:
Apsekojot autoceļu A9 Rīga – Liepāja norādītajā vietā, notriekts dzīvnieks netika konstatēts.