Ziņojums Nr. 1975

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2016.10.13
GPS koordinātes: 25.28513, 57.3206 +/- 37.5m
Apstiprināts: 2016.10.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.13
Atrisināts: 2016.11.07
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Skaisti dabas skati ar reālo izmešu apjomu,dūmu gāzu un tvaika maisījumu, ko siltā laikā nav iespējams redzēt.Redzu šo piesārņojumu, kas dodās Cēsu pilsētas virzienā, jo ir neliela -Ziemeļu vēja plūsma.2016.10.13. 13.48

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta.