Ziņojums Nr. 1974

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.10.13
GPS koordinātes: 24.1594, 56.91915 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.10.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.13
Atrisināts: 2017.01.04
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Dienvidu tilta turpina nākt labums upē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pārbaudes laika tika konstatēts, ka notiek sadzīves notekūdeņiem raksturīgs ieplūdums upe. Ieplūdes avots netika konstatēts. Par konstatēto kompetences ietvaros tika paziņots Rīgas domei un SIA "Rīgas ūdens".