Ziņojums Nr. 1968

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.12
GPS koordinātes: 24.35642, 57.75959 +/- 9.5000m
Apstiprināts: 2016.10.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.12
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Transporta 4, ir aizdomas, ka krāsni iekurina ar plastmasas pudelēm, no skursteņa nāk ārā melni kodīgi dūmi. Tas nav vienreizējs gadījums, bet regulārs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Nosūtīts izskatīšanai pēc piekritības. Ir nepieciešams pārbaudīt, vai mājsaimniecībā tiek ievēroti pašvaldības saistošie noteikumi atkritumu apsaimniekošanas jomā.