Ziņojums Nr. 1965

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.11 13:10
GPS koordinātes: 24.35176, 56.97649 +/- 20.0m
Apstiprināts: 2016.10.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.11
Atrisināts: 2017.01.09
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

zivju dīķi uz Mārtiņrožu ielas atkal tiek aizbērti ar būvgružiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

zemes īpašniekam uzdots sakārtot teritoriju.