Ziņojums Nr. 1962

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.11 11:10
GPS koordinātes: 24.34132, 57.15161 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2016.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2016.10.14
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pielasījām un aizvedām 50 maisus, bet joprojām daudz atkritumu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Carnikavas novada dome informēja , ka atkritumi tika savākti 13.102016

Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00