Ziņojums Nr. 1951

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.03.14 09:03
GPS koordinātes: 25.27322, 57.332 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2019.03.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

No kaimiņu teritorijas privātīpašuma teritorija ieplūst ( ieleja, sētā, dzīvojamās telpas) zilgana dumgāze ar nepatīkamu smirdigu smaku. Gaisa ķīmiskais sastāvs dedzina elpošanas ceļu izraisa vemšanu, sirds darbības traucējumus, galvas sāpes, caureju.
Cienītājiem vides dienesta darbinieki, Jūs vēlaties mūs NOGALINĀT!?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Priekuļu novada pašvaldībai.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte