Ziņojums Nr. 1942

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.10.05
GPS koordinātes: 24.12285, 56.99277 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.10.06
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.06
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi kanāla krasta malā
Rīga, Sarkandaugava, blakus esošās mājas adrese Duntes iela 31

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūsu iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas administratīvā inspekcija

Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā apsekoja teritoriju ziņotāja norādītajā vietā un konstatēja atkritumu uzkrāšanos. Atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai (e-pasts: iz@riga.lv) tika sastādīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu, kā arī turpmāk uzturēt minētās teritorijās atbilstoši iepriekšminēto noteikumu prasībām. 06.10.2016.ziņotājam ir sniegta informācija telefoniski.

---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00