Ziņojums Nr. 1932

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.01 13:10
GPS koordinātes: 24.31846, 57.15209 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2016.10.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.03
Atrisināts: 2016.10.19
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Carnikavas novada
Pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss"
Labiekārtošanas nodaļas vadītāja informēja , ka 18.10.2016 atkritumi norādītajā vietā tika savākti.


---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00