Ziņojums Nr. 1931

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.01
GPS koordinātes: 24.45129, 57.24935
Apstiprināts: 2016.10.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.03
Atrisināts: 2016.11.01
Atrisināšanas ilgums: 30 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien.
Atsaucotis uz Jūsu 01.10.2016. vides SOS ziņojumu. Paziņojam, ka Saulkrastu pašvaldības policija minēto teritoriju apsekoja un konstatēja, ka teritorija ir sakopta. Līdz ar to, nav pamata uzsākt administratīvo lietvedību par minēto faktu.

Ar cieņu,

Saulkrastu pašvaldības policija
Tālr. 67142525, 25449916