Ziņojums Nr. 1929

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Limbažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.10.01
GPS koordinātes: 24.54468, 57.50847 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2016.10.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.03
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmests matracis un miskastes maiss!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Izskatīšanai pēc piekritības.