Ziņojums Nr. 1928

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.09 14:03
GPS koordinātes: 24.07804, 56.92725 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2019.03.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

visa upes mala ir noseta ar dzērāju atkritumiem... pāri ielai tīrais Māras dīķa parks. atkritumi šeit mētājas gadiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte