Ziņojums Nr. 1924

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.30 13:09
GPS koordinātes: 24.14252, 56.77482 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2016.10.03
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.10.03
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ar šo pašu spēkiem netiksim galā. Pamatā maisos būvgruži. Skumji :( Ķekavas pagasts, ceļa mala Ķekava-Plakanciems

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Laba ziņa! Saņemta informācija no Ķekavas novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00