Ziņojums Nr. 1923

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.30 11:09
GPS koordinātes: 24.10908, 56.92232 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.09.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.30
Atrisināts: 2017.05.22
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi pie upes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Rīgas pašvaldības policijas , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00