Ziņojums Nr. 1921

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.30 07:09
GPS koordinātes: 26.80738, 56.05771 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2016.09.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.30
Atrisināts: 2016.10.28
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

licenzēts ezers, bet krasti nav sakopti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien,
Norādītā vieta Vides SOS ziņojumā uz doto brīdi ir sakopta.

Višķu pagasta pārvalde. (t.65425347)