Ziņojums Nr. 1920

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.29 14:09
GPS koordinātes: 24.75369, 56.70618 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.09.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.30
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 29 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgastuve meža

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Laba ziņa! Saņemta informācija no Ķeguma novada pašvaldības , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00