Ziņojums Nr. 192

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.05.25 10:05
GPS koordinātes: 23.60606, 56.95473 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2018.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.06.01
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

jurmala kauguri skolas iela zimulu parks bernu laukumins

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

WC konteiners pacelts un novietots tam paredzētajā vietā