Ziņojums Nr. 1919

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Burtnieku novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.29 14:09
GPS koordinātes: 25.43358, 57.55461
Apstiprināts: 2016.09.30
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.30
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Valmiermuižas ozolu alejā uz Nameja alejas ir nozāģēts ozols. Vai tas ir saskaņots ar kādām institūcijām?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lūgums atbildēt informācijas iesniedzējam, vai ozola nozāģēšana bija saskaņota ar pašvaldību.