Ziņojums Nr. 1918

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.03.08 06:03
GPS koordinātes: 24.13982, 56.91153 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.03.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pretī Gulbju ielai 17A.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte