Ziņojums Nr. 1916

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.27 12:09
GPS koordinātes: 24.23903, 57.0134 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2016.09.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.27
Atrisināts: 2017.05.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

50m no Jaunciema gatves :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Laba ziņa! Saņemta informācija no Garkalnes novada pašvaldība , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00