Ziņojums Nr. 1915

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.03.05 07:03
GPS koordinātes: 24.43386, 57.04809 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.03.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

tas pats kaimiņš, kas pagājušajā nedēļā bēra būvgružus upē, tagad citus atkritumus dedzina- izdalās smaka un melni dūmi pa visu apkārtni. Deg izolācijas materiāli, varbūt vēl kautkas diezgan ar ķīmisku smaku.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai.

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte