Ziņojums Nr. 1914

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2016.09.27
GPS koordinātes: 24.24718, 57.00273
Apstiprināts: 2016.09.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.27
Atrisināts: 2016.09.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Netālu no autobusu pieturas, pamanīju aptuveni 15 gb 5 l grāvī iemestas pudeles ar dzeltenu šķidrumu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija informēja , ka teritorija sakopta

Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00