Ziņojums Nr. 1912

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.03.04 13:03
GPS koordinātes: 24.28083, 56.93567 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.03.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.03.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sia Kronus. Daugulu iela 19

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par Jūsu ziņu!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Iepriekš ir veikta pārbaude. Atļautais kurināmais - dēļu atgriezumi (malka). Īslaicīgi zalvveida dūmi pēc kurināmā papildināšanas.