Ziņojums Nr. 1911

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.03.04 13:03
GPS koordinātes: 24.28075, 56.93559 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.03.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.03.04
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daugulu iela 19, Ulbroka. Sia Kronus. Постоянно идет сильный дым, тяжело дышать, много людей жалуются.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies par Jūsu ziņu!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inga Piese
Valsts vides dienesta
vecākā eksperte

Inspektora komentāri

Atļautais kurināmais - dēļu atgriezumi (malka). Īslaicīgi zalvveida dūmi pēc kurināmā papildināšanas.