Ziņojums Nr. 191

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2018.05.25 08:05
GPS koordinātes: 24.15494, 57.07232 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.05.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.31
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzíves atkritumi ceļa malā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Satīrīts. Rīgas meži 31.05.18.