Ziņojums Nr. 1908

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.25 13:09
GPS koordinātes: 24.32895, 57.06306 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2016.09.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.26
Atrisināts: 2017.01.06
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iespējams bildē neko nevar saprast taču mani rada bažas, dīķis kurā dzīvo zivis viss ir pārklāts ar kādu dīvaino vielu izskatās ka šī viela varētu būt kaut kāda eļļa ,jo iepriekš taa nebija,taču neesmu 100% parliecināts vai tā tiešām ir eļļa blakus atrodas ādažu čipsi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ugunsdzēsības beznoteku dīķī bija izplūdusi pārtikas eļļa, kas ir savākta. Videi nav nodarīts būtiskas kaitējums.