Ziņojums Nr. 1904

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2016.09.24 10:09
GPS koordinātes: 24.0735, 56.91969
Apstiprināts: 2016.09.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.26
Atrisināts: 2016.12.08
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkārtoti tiek dedzināti būvgruži, apkāktnē kodīgi dūmi. Tā kā šajā adresē tas notiek regulāri, lūdzam jūsu palīdzību!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pamatojoties uz Jūsu adresēto elektroniski sūtīto informāciju, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas darbinieki 2016.gada 6.novembrī apsekoja Ģimnastikas ielu 47A, Rīgā, nekonstatēja, ka būvgružu dedzināšanu, kā arī citi sabiedriskās kārtības pārkāpumi netika konstatēti. Informēju, ka 2016.gada 26.septembra administratīvā pārkāpuma lieta Nr.RPZP-16-2717-AL par faktu Ģimnastikas ielā 47A, Rīgā, ir pārsūtīta izskatīšanai un lēmuma pieņemšanai Rīgas domes Administratīvajai komisijai.
Rīgas Pašvaldības policija
tel.: 67037803