Ziņojums Nr. 1903

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.24 09:09
GPS koordinātes: 23.30564, 57.05987 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2016.09.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.26
Atrisināts: 2016.11.01
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

plastmasas pudeles biezā slānī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Apšuciemā atkritumis savākti!

engures novada dome