Ziņojums Nr. 1901

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Madonas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2016.09.24 08:09
GPS koordinātes: 26.20541, 56.85585 +/- 7.0m
Apstiprināts: 2016.09.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2016.09.26
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gravas malā un gravā tiek bērtas smiltis un būvgruži. Domāju, ka no tuvākās mājas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
operatīvā dežurante
E – pasts: santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Madonas novada pašvaldībai!